Volné pracovní pozice

Správce IT/ příprava technické dokumentace pro výrobu (pracoviště v Aši)

Náplň práce:

  • Správa IT (společně s externí firmou)
  • Správa informačního systému
  • Příprava technické dokumentace pro výrobu

Co od Vás očekáváme:

  • Velmi dobrou znalost práce na PC a orientaci v IT
  • Vzdělání nebo praxi ve strojírenství
  • Zájem o vlastní další rozvoj v oboru
  • Zodpovědnost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita

Co Vám nabízíme:

  • Profesionální zaškolení v IS společnosti
  • Firemní benefity
  • Zajímavé motivující finanční ohodnocení
  • Podporu zaměstnavatele při dalším osobním rozvoji
  • Perspektivu a jistotu ve stabilní společnosti
  • Profesní růst díky řešení inovativních projektů

Více informací se dozvíte na telefonním čísle 354 401 044, mobil: 774 407 012, e-mail: karesova@astos.cz

Vedoucí oddělení řízení jakosti (pracoviště v Aši)

  • Dohled na řádné provedení kontroly kvality výroby a dodržení technologického postupu u vyráběných produktů.
  • Spolupráce s ostatními odděleními na řešení a zlepšení procesu kvality a návrhy opatření.
  • Vedení menšího týmu.

  • VŠ/ SŠ vzdělání strojního zaměření
  • dobrá znalost čtení technických výkresů
  • zkušenost se svařováním, obráběním a příp. i lakováním
  • praxe v oblasti kontroly ve strojírenském průmyslu vítána
  • zkušenost s vedením menšího kolektivu výhodou
  • základní uživatelská znalost práce na PC - MS Office
  • zodpovědnost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • perspektivu a jistotu ve stabilní a úspěšné české společnosti

Více informací se dozvíte na telefonním čísle 354 401 044, mobil: 774 407 012, e-mail: karesova@astos.cz