Konstruktér

(pracoviště možné v Aši nebo v Plzni)

Náplň práce:

  • Konstrukce svěřených projektů v 3D CAD Solidworks
  • Pravidelné zpracování poptávek od nových a stávajících klientů

    Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání strojírenského směru
  • minimální praxe v oboru 3 roky
  • praxi v 3D konstrukci, nejlépe v Solidworks
  • zájem o vlastní další rozvoj v oboru
  • zodpovědnost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

    Nabízíme:

  • zajímavé motivující finanční ohodnocení
  • podporu zaměstnavatele při dalším osobním rozvoji
  • profesní růst díky řešení inovativních projektů
  • perspektivu a jistotu ve stabilní společnosti
  • práce v mladším týmu a na moderním pracovišti
  • firemní benefity (stravenky, dopravné, penzijní připojištění aj.)

Technolog – senior

  • samostatné zpracování kalkulací projektů
  • optimalizace výrobních procesů ve spolupráci s výrobou a konstrukcí
  • zpracování výrobních postupů v informačním systému

    Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • minimální praxe v oboru 5 let
  • zkušenosti se zpracováním plechu a svařováním
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC

    Nabízíme:

  • možnost rozšíření kvalifikace o spolupráci na správě IS
  • profesní růst
  • firemních benefity – stravenky, penzijní připojištění, dopravné

Vedoucí zahraničního obchodu

(pracoviště v Aši)

  • Řízení týmu obchodního oddělení
  • Komunikace se zahraničními i tuzemskými obchodními partnery
  • Obchodní podpora u nových projektů
  • Spolupráce při akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající klíčové zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ ideálně technického zaměření
  • Praxe v obchodní činnosti
  • Velmi dobrá znalost slovem i písmem NJ, nebo AJ
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B – aktivní
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamické a stabilní společnosti v perspektivním oboru
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího zvyšování kvalifikace a odborného růstu
  • Práce v sympatickém týmu
  • Rozvoj zkušeností v mezinárodním obchodě

Strojní zámečník – svářeč

          Požadujeme:

  • platný svářecí průkaz (svařování CO2)
  • znalost čtení technických výkresů
  • zručnost
  • praxe v oboru výhodou

    Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • odměny dle kvality odvedené práce
  • řadu firemních benefitů (příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné, penzijní připojištění atd.)
  • perspektivu ve stabilní společnosti

Více informací se dozvíte na telefonním čísle 354 401 044, mobil: 774 407 012, e-mail: karesova@astos.cz