Pásové dopravníky třísek

Pásové dopravníky nabízejí široké uplatnení v ruzných oblastech prumyslu a služeb. Jsou urceny k preprave sypkých materiálu, drobných soucástek, drceného odpadu a všude tam, kde se prepravuje kusový materiál. Splnují vysoké požadavky na odolnos proti propichu pásu, chemické odolnosti aj.

pasove-dopravniky-trisek

Dopravníky vyrábíme ve třech typech:

Výhody pásových dopravníku ASTOS Machinery:

  • Velká variabilita provedení.
  • Rozmanitý výběr pásů, dle používané technologie.
  • Pásový dopravník lze provozovat nejen v náročných podmínkách strojní výroby, ale i v
    oblasti služeb (pošta, bankovnictví, apod.) nebo v lehkém průmyslu (textilní, papírenský,
    sklářský, apod.)

Speciální řešení hrablového dopravníku

Tento speciální typ dopravníku třísek byl vyvinut pro strojní zařízení a výrobní linky, kde vzniká při opracování materiálu (frézování, vrtání, řezání) odpad z drobných, krátkých třísek, nebo drobného kusového materiálu jak z běžné oceli, tak i z hliníku a barevných kovů.

double-decker

Provádíme v pravém i levém provedení, parametry dopravníku jsou individuální dle potřeb zákazníka.

Pletivový dopravník

Dopravník s drátěným (pletivovým) pásem je vhodný na dopravu produktů s vysokou teplotou. Zajišťuje optimální proudění vzduchu okolo dopravovaných částí při jejich chlazení nebo temperaci na požadovanou teplotu.

drateny-dopravnik

 

Vibrační dopravník

Třídící vibrační dopravník slouží k oddělení kusového materiálu od špon. Separovaný materiál padá do vany vibračního dopravníku, která je osazena třídícím sítem. Pomocí dvou vibračních pohonů je vana rozkmitána a na třídícím sítu je prováděna separace kusového materiálu od špon. Špony padají do kontejneru pod sítem a kusový materiál je díky vibracím dopravován do druhého kontejneru, který je umístěn pod koncem vany vibračního dopravníku. Vibrační dopravník je možné použít jak pro suchý provoz (bez chladící kapaliny), tak i pro mokrý provoz ( separovaný materiál obsahuje zbytky chladící kapaliny, která se odděluje i na vibračním dopravníku).

 

Vybrační dopravník_sestava 1

Máte konkrétní požadavky? Kontaktujte nás prostřednictvím uvedených kontaktů.

Poptávkový formulář ke stažení zde.