Hledáme nového kolegu/gyni na pozici "Mistr výroby - oddělení montáže"

Náplň práce:

  • organizační a technické zajištění směny
  • zaškolování nových pracovníků
  • kontrola výsledků a výkonu jednotlivých pracovníků
  • kontrola dodržování pracovní a technologické kázně pracovníků

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici (nejlépe ve vedení týmu ve strojírenské výrobě)
  • přehled a orientace ve výrobních procesech
  • znalost zásad BOZP
  • organizační schopnosti, schopnost samostatně řídit a motivovat kolektiv
  • aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost a odpovědnost

Co Vám nabízíme:

  • motivační mzdu
  • jednosměnný provoz
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • měsíčně příspěvek na dopravu
  • a mnohé další benefity ...

Více informací se dozvíte na telefonním čísle 354 401 044, mobil: 774 407 012, e-mail: karesova@astos.cz

Technolog (pracoviště v Plzni)

  • Zpracovávání technologických postupů a norem dle metodiky společnosti v informačním systému.
  • Spolupráce na optimalizaci tg. postupů ve výrobě.
  • Tvorba kalkulací.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ve strojírenském oboru.
  • praxe ve strojírenské firmě min. 3 roky na obdobné pozici výhodou.
  • zodpovědnost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita.

  • kvalitní zaškolení
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost pohyblivé pracovní doby
  • zajímavou práci v moderním zázemí ve stabilní a perspektivní firmě
  • možnost a podpora dalšího vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • firemní benefity ( např. příspěvek na stravné, penzijní pojištění, až týden dodatkové dovolené, firemní půjčky pro zaměstnance )